1 218 день війни
Особовий склад
1 016 720
Танки
10 969
Артилерія
29 630
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 188
Крилаті ракети
3 388
Гелікоптери
337
БпЛА
42 240
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Трамп зателефонував Путіну: журналісти з’ясували деталі розмови, яка стосувалася України
Дональд Трамп. Фото: Getty Images \ Global Images Ukraine

Трамп зателефонував Путіну: журналісти з’ясували деталі розмови, яка стосувалася України

Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп зателефонував кремлівському диктатору Володимиру Путіну. Американський лідер закликав не йти на ескалацію в Україні.

Таку інформацію оприлюднило видання The Washington Post. Журналісти з’ясували, що Трамп порадив Путіну не загострювати війну в Україні, а ще нагадав про значну військову присутність США в Європі.

Також Трамп "висловив зацікавленість" у подальших розмовах із Путіним, щоб обговорити "якнайшвидше завершення війни в Україні".

Джерела американських медійників також запевнили, що Трамп "у приватному порядку дав зрозуміти", що підтримав би варіант угоди, за якого Росія зберегла би контроль над частиною окупованих територій Україні. Це питання нібито "коротко" обговорювали й під час дзвінка.

Уряд України нібито знав про дзвінок Путіну та не заперечував проти проведення розмови. За даними журналістів, українські посадовці розуміють, що Трамп співпрацюватиме з Путіним, щоби дипломатично розвʼязати війну в Україні.

Нагадаємо, радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван заявив в інтерв’ю програмі Face The Nation телеканалу CBS News, що президент Джо Байден переконуватиме свого наступника Дональда Трампа, його адміністрацію, а також Конгрес у необхідності продовження військової підтримки України у боротьбі з російськими загарбниками.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама