1 186 день війни
Особовий склад
979 830
Танки
10 852
Артилерія
28 201
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 169
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
37 177
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Це пріоритет для Росії: у ЗСУ повідомили тривожні новини для Сумщини
Фото: ілюстративне Джерело: "Мілітарний"

"Це пріоритет для Росії": у ЗСУ повідомили тривожні новини для Сумщини

Станом на сьогодні Сумська область є одним із пріоритетних напрямків для російського агресора. Спостерігається посилення обстрілів регіону.

Таку заяву в ефірі телемарафону зробив начальник прес-служби 15 мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон" Іван Шевцов.

"Ворог продовжує активізуватись. І по нещодавнім зверненням РФ, ми розуміємо, що Сумщина на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків, адже ворог буде намагатись до наступних переговорів захопити певну територію Сумської області", — сказав він.

За словами начальника прес-служби "Сталевого кордону", кількість обстрілів Сумщини посилюється. Наразі на території області продовжується евакуація людей з прикордонних поселень.

Нагадаємо, раніше аналітики ISW повідомляли, що російський диктатор Володимир Путін, ймовірно, організував зустріч із чиновниками Курської області 20 травня, щоб встановити умови для виправдання поновлення російських планів щодо захоплення міста Суми та незаконного приєднання Сумської області. 

Водночас, на думку аналітиків, російські війська навряд чи зможуть захопити місто Суми у найближчій чи середньостроковій перспективі, враховуючи продемонстровану Росією нездатність швидко захопити навіть менші поселення в Україні за останні три роки. 

Нещодавно речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що російські загарбники активізувались на Харківщині. Прикордонники помітили активні дії росіян на Вовчанському та Куп’янському напрямках.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама