Фото ілюстративне з відкритих джерел

У Державну судову адміністрацію прийшли з обшуками працівники СБУ та НАБУ: що відбувається

У вівторок, 21 травня, працівники Служби безпеки України (СБУ) та Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проводять обшуки у Державній судовій адміністрації (ДСАУ).

Про це повідомив сайт ДСАУ.

"У зв’язку зі слідчими діями на предмет можливої причетності працівників департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України до вчинення кримінального правопорушення (під час проведення тендерів), передбаченого ч.2 ст.15 та ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, детективи НАБУ спільно зі Службою безпеки України проводять обшуки в приміщеннях ДСА України", — йдеться у повідомленні.

В адміністрації заявили про нульову толерантність до корупції та наголосили, що всіляко сприятимуть роботі правоохоронних органів для встановлення істини та притягнення винних до відповідальності.

"За корупційні злочини посадові особи будь-якого рангу та статусу мають нести невідворотне покарання", — зазначили у ДСАУ.

Також там зауважили, що в лютому 2024 року за результатами проведеного дисциплінарного провадження, у зв’язку з допущенням державним службовцем дисциплінарних проступків, директору департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації оголошено догану.

Нагадаємо, що працівники Національного антикорупційного бюро 10 травня проводили слідчі дії в народної депутатки зі "Слуги народу" Людмили Марченко. Однією з причин таких заходів називали незаконне збагачення.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 21.05.2024 14:16