
У середу, 20 травня, ввечері на проспекті Героїв Харкова біля станції метро "Армійська" сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок цього 18-річний хлопець загинув, а молоду дівчину доправили до лікарні.
Про це повідомило "Суспільне" з посиланням на директора міського департаменту надзвичайних ситуацій Богдана Гладких. Він поінформував, що ДТП сталася близько 21:30.
"У пішоходів, які вийшли на дорогу в невстановленому місці, врізався легковий автомобіль", — розповів представник міськради Харкова.
Він додав, що після цього тіла відкинуло на ще одну машину. Гладких уточнив, що це були Audi та Volkswagen, які рухалися в одному напрямку
"Вік і анкетні дані травмованої дівчини нині встановлюють. Від місця аварії до підземного переходу метро "Армійська" — близько десяти метрів", — констатував посадовець.
За словами Богдана Гладких, всі обставини аварії зараз з’ясовують слідчі харківської поліції.
Нагадаємо, що 19 квітня у Харкові в Слобідському районі теж сталася смертельна ДТП. Тоді водій легковика Volkswagen не впорався з кермуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем Haval під кермуванням 48-річного чоловіка.
Унаслідок аварії загинув керманич Volkswagen. Також постраждали чоловік, який перебував за кермом Haval і його пасажири — 14-річна дівчина та двоє жінок 49 та 68 років. Їх госпіталізували.