Фото: Київська міська рада

У Києві встановили новий рекорд: над Дніпром розгорнули український прапор довжиною 207 метрів (відео)

У Києві над Дніпром розгорнули найбільший прапор України. Довжина державного стяга становила понад 200 метрів. Таким чином було зафіксовано новий рекорд.

Про це повідомила прес-служба Київської міської ради.

Так, у столиці відбувся спортивно-психологічний, реабілітаційний захід "Герою, ти нам потрібен не тільки на полі бою". Мета — різнобічна підтримка ветеранів, учасників Революції Гідності, учасників російсько-української війни та їх родин.

"Прапор України, завдовжки 207 метрів, був розгорнутий над Дніпром. Це не просто вияв патріотизму, але й символ сили духу та незламності народу. Такі ініціативи сприяють національному єднанню та підтримці національної гордості. Цей новий рекорд, безсумнівно, запам'ятається як один з визначних моментів для міста. А головне те, що військові з сім’ями отримали неймовірні враження та масу позитивної енергії від такої події", — зазначила директорка Департаменту суспільних комунікацій КМДА, депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова.

Під час даного заходу символічно встановили новий рекорд України, а також було проведено спортивні змагання та тренування для українських Героїв та їх сімей.

Варто зазначити, що захід "Герою, ти нам потрібен не тільки на полі бою" відбувся у рамках реалізації проектів міського конкурсу: "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада", організованого Департаментом суспільних комунікацій КМДА.

Нагадаємо, на початку травня у Києві з'явився найбільший в Україні стінопис із зображенням колишнього головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Його створили за 13 годин.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 10.06.2024 16:58