
У Львові переглянуть ціни на проїзд у громадському транспорті. Їх пропонують підвищити на 3–6 гривень.
Як повідомила пресслужба Львівської міської ради, перевізники ініціювали підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 42 гривень, але це рішення не підтримали.
Водночас, щоб зберегти якість перевезень, місто пропонує помірковане коригування тарифів:
"Загалом вся процедура коригування тарифів триватиме близько місяця. Лише після цього їх винесуть на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради, який і ухвалить остаточне рішення", — зауважили в міськраді.
Крім того, у ЛМР нагадали, що востаннє тарифи на проїзд в місті переглядали у 2025 році. Тоді вартість пального становила 45 гривень за літр, станом на 7 квітня — понад 90 гривень.
У мерії також повідомили хорошу новину: безкоштовна пересадка в громадський транспорт у Львові повертається зі суботи, 11 квітня.
Нагадаємо, 7 квітня міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що вартість проїзду у громадському транспорті столиці залишається найнижчою в Україні. Найближчим часом ціни можуть змінитися, адже тарифи не переглядали з 2018 року.