1 200 день війни
Особовий склад
995 030
Танки
10 904
Артилерія
28 850
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 181
Крилаті ракети
3 308
Гелікоптери
337
БпЛА
39 493
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У Міненерго зробили заяву щодо масованої атаки росіян
Фото ілюстративне. Джерело: Міненерго

У Міненерго зробили заяву щодо масованої атаки росіян

У середу, 25 грудня, російські окупанти завдали масованої атаки по різних об’єктах України. Під ударом ворога знову перебуває енергетична інфраструктура.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, який опублікував відповідний допис на своїй сторінці у Facebook.

"Ворог масовано атакує енергетику. Оператор системи передачі вживає необхідних заходів обмеження споживання для мінімізації негативних наслідків для енергосистеми", — зазначив він.

За його словами, щойно дозволятиме безпекова ситуація, енергетики уточнюватимуть завдані пошкодження. 

"Стежте за офіційними повідомленнями. Поки триває небезпека — перебувайте в укриттях!" — підсумував він.

На тлі ворожих ударів у регіонах знову застосовують обмеження електроенергії. В "Укренерго" закликали дізнаватися графіки відключень світла в певному регіоні на сайтах і офіційних сторінках обленерго.

Як відомо, росіяни в ніч на 25 грудня та зранку випустили по Україні ракети. Повітряні сили Збройних сил України повідомили про пуски крилатих ракет "Калібр" із Чорного моря та балістичних ракет.

Нагадаємо, що сьогодні росіяни масовано обстріляли Харків. Зараз у місті зафіксовано влучання у двох районах. У місті виникло декілька пожеж, є пошкодження цивільної нежитлової інфраструктури, щонайменше двоє чоловіків поранено.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама