Скріншот з відео

У Радбезі ООН розповіли, як повинна завершитись війна в Україні

Мирні ініціативи щодо відносин між Україною та Росією можуть базуватися лише на відновленні територіальної цілісності України. Країна-агресор також повинна вивести свої війська з нашої держави.

Відповідну заяву зробив постійний представник Албанії при ООН Феріт Ходжа, пише "Укрінформ". Він відповів на запитання щодо ставлення до закликів до мирних переговорів з Росією, яку очолює диктатор Володимир Путін.

"Якщо це переговори про здачу територій, то чи хоче цього Україна? Я знаю, що не хоче, інакше б не воювала. Тому мирні ініціативи можуть базуватися лише на справедливій платформі, на справедливих рамках зі справедливим результатом", — заявив Ходжа.

За його словами, найкращий результат для Росії — це припинення війни, виведення військ і повага до суверенітету, територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Що передбачає українська Формула миру

Відомо, що вперше світ почув українську Формулу миру на Всесвітньому економічному форумі у Давосі у січні цього року. Там її презентувала перша леді України Олена Зеленська. Тоді вона закликала світ об'єднатися проти російської агресії.

Українська Формула миру передбачає 10 пунктів:

  1. Радіаційна та ядерна безпека.
  2. Продовольча безпека.
  3. Енергетична безпека.
  4. Звільнення всіх полонених і депортованих.
  5. Виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.
  6. Виведення російських військ і припинення бойових дій.
  7. Повернення справедливості.
  8. Протидія екоциду.
  9. Недопущення ескалації.
  10. Фіксація закінчення війни.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський заявив, що Україна готова вести переговори щодо завершення війни на основі його "формули миру". Керівництво держави ігноруватиме угоди, які змушуватимуть йти на обмін нашої території.

Раніше Володимир Зеленський прокоментував пропозиції віддати територію України, обмінявши її на мир та членство в НАТО. Він наголосив, що наша держава готова обміняти російський Бєлгород на вступ до Північноатлантичного альянсу.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 01.09.2023 23:48