У вівторок, 17 червня, в Житомирі на вулиці Святослава Ріхтера сталася стрілянина. В результаті інциденту є загиблі. За попередньою інформацією, це екс-військовий і юрист Олександр Федосюк і його колишня дружина Юлія.
Про це повідомив Житомир.info з посиланням на очевидців трагедії. Медійники отримали від читачів фотографії з тілом чоловіка, який лежить на дорозі в калюжі крові.
"Тільки що на Ріхтера чоловік застрелив дружину, а потім себе", — переповів читач цього медіа розмови, які він почув на вулицях міста.
Станом на 16:30 на місці події вже працювала поліція, частину вулиці Святослава Ріхтера перекрили загороджувальними стрічками.
Декілька джерел повідомили Житомир.info, що загиблий — колишній боєць батальйону "Айдар", юрист Олександр Федосюк (позивний "Бех"). Загинула також його колишня дружина Юлія, з якою в них є малолітня дитина.
Своєю чергою, журналісти "Суспільного", посилаючись на місцевих мешканців, поінформували про чотири постріли поблизу місцевого кафе.
"Я була в магазині, почула постріли. Вийшла, і мені очевидці розповіли, що під'їхало та зупинилося чорне авто. Чоловік з цього авто, не знаю у який спосіб — пострілом чи ні, — але розбив скло автівки. Я так зрозуміла, що він двічі в жінку вистрілив, потім раз — в повітря, після чого вистрілив собі впритул в голову. З того, що я почула від людей, це подружжя — чоловік і дружина. Швидка та поліція приїхали одразу", — розповіла одна з перехожих.
У коментарі прес-офіцерка поліції Житомирщини Іванна Сілецька сказала, що місці події працює слідчо-оперативна група. Всі подробиці від правоохоронців згодом.
Патрульна поліція Житомирської області на сторінці в мережі Facebook повідомила, що у зв'язку із проведенням слідчих дії на вулиці Святослава Ріхтера рух вулицею тимчасово перекрили.
"Рух вулицею Святослава Ріхтера від перехрестя з вулицею Івана Кочерги та до Івана Франка тимчасово обмежено. Проїзд забезпечується тільки для спецтранспорту. Патрульні здійснюють охорону місця події та забезпечують регулювання дорожнього руху", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 8 травня цього року в Київській області сталася стрілянина із загиблими. Стріляли в селі Софіївська Борщагівка. За інформацією правоохоронців, тоді чоловік розстріляв декількох людей.