Фото: Офіс президента

Україна отримає від Південної Кореї $130 млн фінансової допомоги

Південна Корея виділить Україні 130 мільйонів доларів фінансової допомоги. Пакет грошової підтримки складається як з внесків, так і з кредитів.

Про це повідомляє Reuters. Відповідне рішення країна ухвалила після візиту першої леді Олени Зеленської до Сеула і її зустрічі з президентом країни Юн Сок Йолем.

"Угоду підписували міністр фінансів Південної Кореї Чоо Кюн Хо і міністр економіки України Юлія Свириденко, які також були присутні на конференції в Сеулі. Пакет допомоги складається з внесків і позик", — пише видання.

Допомога Україні від Південної Кореї: що відомо

Минулого місяця на запитання про можливість надання Південною Кореєю летальної допомоги Україні Юн Сок Йоль відповів, що розглядаються різні варіанти.

"Ми уважно стежимо за ситуацією, яка складається на полі бою в Україні, і вживатимемо належних заходів для дотримання міжнародних норм і міжнародного права. Зараз ми уважно стежимо за ситуацією і розглядаємо різні варіанти", — зазначав президент Південної Кореї.

Росія різко відреагувала на те, що Південна Корея може надати військову допомогу Україні. Країна-агресорка пригрозила надати КНДР "нові зразки російської зброї".

Нагадаємо, минулого місяця Південна Корея заявила, що не постачає зброю Україні, аби зберегти відносини з Росією. Там кажуть, що Сеул поки готовий допомагати лише фінансово та гуманітарно, й навіть готовий збільшити обсяги гуманітарної та фінансової підтримки, у порівнянні з минулим роком.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 17.05.2023 14:49