Фото: сайт президента

Україна та Франція просунулись у напрямку підписання важливої угоди: про що йдеться

Україна незабаром може укласти двосторонню безпекову угоду із Францією. Сторони обговорили доопрацьований проект відповідної угоди та узгодили позиції щодо окремих елементів документа.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Двостороння безпекова угода стала головною темою переговорів представників ОП з дипломатичним радником Макрона Еммануелем Бонном, керівником французького військового штабу Фаб’єном Мандоном, а також радниками Ксав’є Шателем і Бертраном Бюшвальтером. Згідно з наявною інформацією, сторони обговорили доопрацьований проект відповідної угоди та узгодили позиції щодо окремих елементів документа.

"Наші переговорні команди сьогодні продемонстрували відчутний прогрес і наблизилися до фіналізації двосторонньої угоди", — сказав Ігор Жовква.

Учасники переговорів також висловили сподівання на можливість підписання угоди вже найближчим часом.

Нагадаємо, 12 січня Україна та Велика Британія підписали безпековий договір. Угода діятиме до вступу в НАТО. Документ під назвою "Угода про співробітництво у сфері безпеки між Україною і Сполученим королівством Великої Британії та Північної Ірландії" підписали президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак після переговорів, які відбулися у Маріїнському палаці в Києві.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 03.02.2024 20:18