Ірина Пойда. Джерело: dv-gazeta.info

Українська плавчиня завоювала друге особисте срібло на Паралімпіаді-2024

Збірна України здобула сьому нагороду на Паралімпійських іграх-2024. "Срібло" для нашої держави виборола плавчиня Ірина Пойда.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Гарні спортивні новини з Парижа продовжуються. Наша плавчиня Ірина Пойда виборола срібну нагороду на стометрівці вільним стилем. Дебютантка Паралімпіади вчора здобула срібло на 200-метрівці. І сьогодні — чергова медаль. Вітаю призерку!" — написав він на своїй сторінці у Telegram.

"Суспільне спорт" інформує, що плавчиня Ірина Пойда стала срібною призеркою на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S5. Це уже шоста медаль України у плаванні, здобута на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

Пойда стала учасницею другого фіналу на Паралімпіаді-2024 через кваліфікацію, що відбулася у другий змагальний день. За результатом півфіналу українка посіла друге місце у своєму заході з часом 1:19.94 хвилини, поступившись на 2.19 секунди британці Таллі Кірні.

У фіналі українка подолала першу частину дистанції з найкращим часом, проте на других 50 метрах таки поступилася британці, якій програла й у кваліфікації. Загалом Пойда показала час у 1:17:37, що на дві секунди швидше кваліфікаційного, і виборола срібло з відставанням у 2.27 секунди від лідерки.

Паралімпіада-2024. Плавання, 100 м, вільний стиль, жінки (клас S5)

1. Туллі Кірні (Велика Британія) — 1:15.10 хвилини.
  2. Ірина Пойда (Україна) — 1:17.37 хвилини.
  3. Моніка Боджоні (Італія) — 1:21.74 хвилини.

Нагадаємо, раніше олімпійська призерка Людмила Лузан на першому старті після виступів у Франції виборола золото. Українка стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Спорт, 30.08.2024 19:42