1 133 день війни
Особовий склад
916 770
Танки
10 505
Артилерія
25 552
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 462
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
Українські військові анонсували оснащення ЗСУ першими броньовиками українського виробництва Inguar-3
Бронемашина Inguar-3. Джерело: Inguar Defence

Українські військові анонсували оснащення ЗСУ першими броньовиками українського виробництва Inguar-3

Перші бронемашини Inguar-3 українського виробництва надійдуть у розпорядження українських військових уже влітку 2025 року. Вони модифіковані випробуваннями в бойових умовах.

Про це розповів генеральний директор і співзасновник компанії Inguar Defence Артем Ющук у коментарі Армія TV.

За його словами, серійні машини, які передадуть у підрозділи Сил оборони, матимуть вбудовану систему радіоелектронної боротьби. При цьому нею можна буде керувати безпосередньо зі салону автомобіля, на яку виведуть окрему консоль.

Окрім того, військові заявили розробникам про необхідність оснащення бронемашин штатними антидроновими решітками або хоча би передбачити кріплення під них. Тому компанія зараз працює над рішенням, яке дозволить доукомплектовувати машину антидроновим захистом.

Також Ющук поінформував, що Inguar Defence вже працює над створенням машини для медичної евакуації на базі бронеавтомобіля Inguar. Серед ключових відмінностей зазначено, що її оснастять задньою апареллю для полегшення евакуації поранених.

Зараз також розробляється дистанційно керований бойовий модуль для бронемашини. Він стабілізований і передбачає можливість встановлення великокаліберного кулемета М2 12,7-мм або автоматичного гранатомета Mk-19, який поєднають із кулеметом ПКТ калібру 7,62-мм.

У грудні 2024 року Ющук розповідав, що Inguar Defence отримала перші замовлення на бронемашину Inguar-3, а сам автомобіль уже пройшов тестування у бойових умовах.

Inguar-3 — це нове покоління модульних тактичних бронемашин з окремою передньою та задньою бронекапсулою, завдяки яким її конфігурацію можна швидко змінити — у варіант десантного автомобіля, пікап чи носія важкого озброєння.

Нагадаємо, на початку жовтня минулого року аналітики американського Інституту вивчення війни зазначали, що Україна потребує значної західної підтримки у протидії російській агресії. Хоча зараз відчувається суттєве нарощування виробництва вітчизняної зброї, військової техніки та дронів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама