1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Унаслідок удару окупантів пошкоджено обладнання однієї з теплоелектростанцій, — ДТЕК
Фото ілюстративне. Джерело: ДТЕК

Унаслідок удару окупантів пошкоджено обладнання однієї з теплоелектростанцій, — ДТЕК

Рашисти вдарили по одній з українських теплоелектростанцій (ТЕС). У результаті атаки обладнання підприємства пошкоджене.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК. Удар по теплоелектростанції відбувся ввечері у вівторок, 7 листопада.

Під обстріл потрапила ТЕС у прифронтовій області. За даними ДТЕК, внаслідок ворожої атаки ніхто не постраждав.

"Обладнання підприємства пошкоджено. Енергетики докладають всіх зусиль, щоби ліквідувати наслідки обстрілів", — йдеться у повідомленні.

Як відомо, російські терористи після майже піврічної паузи взялися знову обстрілювати енергетичні об'єкти в Україні. На початку осені російські обстріли пошкоджували мережу  в Києві, Житомирській і Хмельницькій областях.

"Ворог продовжує здійснювати терористичні атаки по цивільних і енергетичних об'єктах України. Робимо все можливе для підтримання надійної роботи української енергосистеми. Компанія синхронізує свої дії з «Укренерго». Окупантам ніколи не вдасться нас зламати. Вистоїмо. Переможемо!" — наголосили в ДТЕК.

Нагадаємо, 7 листопада стало відомо, що через ворожі обстріли на початку листопада пошкоджена газова інфраструктура у Дніпропетровській і Сумській областях. Деяких абонентів відключали від газопостачання.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама