1 138 день війни
Особовий склад
923 670
Танки
10 554
Артилерія
25 786
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 124
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 846
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
В Укрпошті прокоментували, як на них вплинуть додаткові мита від США
Фото ілюстративне. Джерело: "Укрпошта"

В "Укрпошті" прокоментували, як на них вплинуть додаткові мита від США

Адміністрація Сполучених Штатів Америки повідомила про додаткові митні збори на експорт з України й інших країн. При цьому "Укрпошта" отримала такі коментарі від представників американської пошти (USPS).

Інформацію про це оприлюднили на Facebook-сторінці "Укрпошти".

"На весь імпорт до США буде мінімум 10% митних зборів. Проте безмитний ліміт 800 доларів залишиться, доки міністр торгівлі не визначить, що запроваджено функціональну систему для фіксації та збору мита на ці товари", — йдеться в повідомленні.

Таким чином в "Укрпошті" пояснили, що митні збори на товари вартістю менш як 800 доларів США сплачувати не доведеться.

"Ліміт у розмірі 800 доларів знизять до 0 доларів, щойно міністр торгівлі визначить, що в США повноцінно функціонує система фіксації мита на весь імпорт", — додали фахівці.

До того ж, якщо товар у посилці дорожчий, ніж 800 доларів, то буде 10% митних зборів.

"І будь-які інші мита або тарифи також застосовуватимуться для товарів, вартість яких перевищує вказану суму", — уточнили в "Укрпошті".

На запитання, чи планують США запровадити аналог європейської системи IOSS (стягнення мита в момент купівлі на маркетплейсах), в "Укрпошті" відповіли, що Пошта США вивчає всі варіанти пом’якшення впливу тарифів. На зараз конкретних відповідей іще немає.

Нагадаємо, що в неділю відбулися перемовини прем'єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера з ключовими лідерами Європи. Після розмов він заявив, що континент вступає в "нову еру світової економіки". Це пов’язано з митами, які наклав президент США Дональд Трамп.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама