1 134 день війни
Особовий склад
918 180
Танки
10 515
Артилерія
25 576
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 505
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
В Укрзалізниці повідомили про повернення у застосунок важливого функціоналу
Фото: dailylviv.com

В "Укрзалізниці" повідомили про повернення у застосунок важливого функціоналу

"Укрзалізниця" продовжує відновлювати важливий функціонал у своєму застосунку. Вже зараз знову можна оформлювати квитки з пільгами для осіб з інвалідністю.

Про це у Telegram-каналі повідомила прес-служба компанії. Там також зазначили, що смартфоні користувачів знов доступні онлайн-табло всіх ключових вокзалів.

"Верифікація з "Дія.Підпис", моніторинг з автовикупом, пільги для студентів та повернення обіймашок — в активній роботі", — додали в "Укрзалізниці"

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що "Укрзалізниця" працює над своїм оновленням. У потязі "Львів — Харків" додали модернізовані пасажирські вагони, які оснащені додатковими "планшетними" столиками та якісною шумоізоляцією.

Раніше повідомлялось, що "Укрзалізниця" отримає останні 50 мільйонів євро з погодженого 2016 року кредиту Європейського інвестиційного банку. Тоді пообіцяли виділити загалом 150 мільйонів євро на модернізацію української залізниці.

Як відомо, 23 березня, "Укрзалізниця" повідомляла про технічний збій в IT системі. Тоді припинив роботу застосунок для купівлі квитків і перевірки рейсів. Також неможливо було купити квитки через сайт, не працювали замовлення додаткових послуг онлайн.

Згодом в "Укрзалізниці" заявили, що онлайн-системи компанії зазнали масштабної таргетованої кібератаки. Упродовж декількох днів тривало відновлення.

Також 28 березня на певний період часу на сайті "Укрзалізниці" теж стався технічний збій. Для користувачів залишалися недоступними деякі функції.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама