
Енергетична система України працюватиме з обмеженнями у п’ятницю, 16 січня. Через пошкодження об'єктів внаслідок ворожих обстрілів, по всій країні введено графіки відключень для населення та промисловості.
У пресслужбі "Укренерго" наголосили на можливих змінах у планах енергетиків.
"Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою — дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні", — йдеться у повідомленні.
Також українців просять дотримуватися режиму економії.
"Коли електроенергія з’являється за графіком — будь ласка, споживайте її ощадливо!"
Днями президент України Володимир Зеленський розповів про хід відновлювальних робіт на об’єктах енергетики та опалення. За його словами, попри цілодобові ремонти, в деяких регіонах ситуація зі світлом і теплом залишається надзвичайно важкою.
Нагадаємо, 14 січня президент Володимир Зеленський заявив, що в енергетиці України буде запроваджено режим надзвичайної ситуації. Також мають переглянути тривалість комендантської години.
Водночас мер Києва Віталій Кличко заявляв, що у столиці ситуація після масованих російських атак дуже складна. Місто функціонує в екстремальних умовах. Зокрема, ще сотні будинків лишаються без опалення.
Також у Telegram-каналах з'явилася інформація про нібито запровадження графіків обмеження газопостачання на Хмельниччині. Проте, як запевнили у "Нафтогазі" такі заяви не відповідають дійсності.