Як у Києві відновлюють теплопостачання після ворожих обстрілів: заява КМДА
Фото: rbc.ua

Як у Києві відновлюють теплопостачання після ворожих обстрілів: заява КМДА

Київські енергетики та комунальні служби працюють у посиленому режимі над відновленням теплопостачання після ворожого обстрілу 27 грудня. Наразі тепло повернули до осель майже 400 тисяч жителів столиці.

Про хід відновлювальних робіт повідомила Київська міська державна адміністрація.

Масштаби відновлення

Як зазначили у КМДА, за останні півтори доби фахівцям вдалося стабілізувати ситуацію у значній частині міста. Станом на зараз:

  • понад 3500 будівель знову підключені до тепломережі;
  • майже 400 тисяч домогосподарств, які постраждали внаслідок атаки в ніч проти 27 грудня, уже отримали послугу.

Роботи тривають

Попри значний прогрес, ремонтні бригади продовжують працювати в екстреному темпі. Головне завдання наразі — повна стабілізація енергосистеми та підключення споживачів, які все ще залишаються без тепла.

"Відновлювальні роботи тривають у посиленому режимі, щоб повністю стабілізувати ситуацію в столиці", — наголосили в адміністрації.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявляв, що вночі 27 грудня російські загарбники випустили по Україні майже 500 дронів і десятки ракет. Основна ціль — столиця. Через ворожі удари у Києві загинув 71-річний місцевий мешканець.  Десятки людей отримали поранення.

Крім того, без централізованого теплопостачання в столиці залишилися понад 2 600 житлових будинків, 187 дитячих садків, 138 шкіл, 22 установи соціальної сфери.

Також вночі 27 грудня війська країни-агресорки масовано атакували Київську область. Зафіксовано низку пошкоджень. Постраждала одна людина.

До того ж 26 грудня росіяни поцілили ракетою по житловому мікрорайону міста Умань на Черкащині. Постраждали люди.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама