Фото: Ван І. Джерело – росЗМІ

Як завершити війну у Секторі Гази: Китай виступив з ініціативою

Для недопущення загострення війни у Секторі Гази потрібно створити міжнародну мирну конференцію. На ній необхідно ухвалити рішення щодо створення двох держав, що дозволить завершити конфлікт між Ізраїлем та ХАМАС.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Китаю Ван I, пише Reuters.

Варто зазначити, що Ван I після переговорів з міністром закордонних справ Єгипту закликав до більш масштабної, авторитетної та ефективної міжнародної мирної конференції. Також необхідно запровадити конкретний графік реалізації рішення про створення двох держав, що дозволить вирішити конфлікт між Ізраїлем та ХАМАС в Газі.

Глава китайського МЗС наголосив, що міжнародна спільнота має уважно прислухатися до законних занепокоєнь країн регіону, "і майбутнє управління Газою має стати важливим кроком на шляху до рішення про створення двох держав".

Раніше в Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявили про виведення частини своїх бригад зі Сектора Гази. Це пов’язано з успішним перехопленням контролю в регіоні.

Нагадаємо, 31 грудня прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що бойові дії в Секторі Гази триватимуть ще впродовж довгих місяців. Також він зробив попередження Ірану та "Хезболлі".

Варто відзначити, що після вбивства у Лівані заступника голови руху Салеха аль-Арурі палестинські бойовики з радикального руху ХАМАС оголосили про заморожування переговорів щодо припинення вогню з Ізраїлем.

Своєю чергою ізраїльська розвідка повідомила, що палестинські бойовики з радикального руху ХАМАС планували теракти в Європі. Також угруповання хотіло дестабілізувати ситуацію в Африці та на Близькому Сході.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 15.01.2024 06:43