Підтримати проект
Фото: росЗМІ
"Є небезпека для Угорщини": прем'єр Орбан заговорив про введення миротворців в Україну
31 БЕРЕЗНЯ 2023 12:59
Мирослав Новосад
Редактор стрічки новин

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив заяву про можливе "введення миротворців" на територію України. Йому не подобається, що союзники активно допомагають Україні зброєю. 

Про це прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив виданню 24.hu.

Він заявив, що "ми близькі до цього, здавалося б, непрохідного кордону" і питання відправки миротворчих військ стає "все більш легітимним". Щоправда, не уточнив, про які саме війська йдеться. Мовляв, є небезпека для Угорщини, через ризики ескалації бойових дій в Україні.

"Загроза світової війни — це не літературна гіпербола. Це реальна небезпека зараз", — додав Орбан.

Йому не подобається, що переважна більшість європейських держав продовжують відправляти Україні все більш вагому військову допомогу.

"Кількість країн, які підтримують мир, а не війну, не збільшується. Цілі щодо припинення вогню і організації мирних переговорів не досягнуті", - заявив проросійський політик.

Нагадаємо, що Угорщина висловила ультиматум, що не підтримуватиме вступ України до ЄС та НАТО. Причина — "угорські школи на Закарпатті опинились у небезпеці".

Угорщина не буде арештовувати президента Росії Володимира Путіна, якщо він в'їде в країну. Про це заявив 23 березня глава адміністрації прем'єр-міністра Віктора Орбана Гергелі Гуляш.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 31.03.2023 12:59