Фото: Twitter Жозепа Борреля

ЄС збільшив фонд військової допомоги для України: названо суму

У понеділок, 26 червня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про збільшення на 3,5 млрд євро Європейського фонду миру. Через цей фонд, зокрема, виділяється військова допомога Україні.

Відповідне повідомлення з'явилось на сайті Ради ЄС. 

За словами верховного представника Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозепа Борреля, це вже друге збільшення фінансування Європейського фонду миру з моменту його створення у 2021 році.

"Сьогоднішнє рішення знову забезпечить нам фінансування для продовження надання конкретної військової підтримки збройних сил наших партнерів. Менш ніж за два роки фонд довів свою ефективність. Це повністю змінило те, як ми підтримуємо наших партнерів в обороні. Це робить ЄС та його партнерів сильнішими", — сказав він.

Варто відзначити, що раніше розмір фонду становив близько 7,9 мільярда євро, а тепер — понад 12 мільярдів.

"Це рішення посилає "чіткий політичний сигнал" про незмінну відданість ЄС військовій підтримці як України, так і інших партнерів", — йдеться в повідомленні Ради ЄС.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Європейський Союз погодив 11-й пакет санкцій проти Російської Федерації. Він містить важливий механізм протидії обходу обмежень країною-агресором.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 26.06.2023 12:51