
Активні дії українських воїнів на фронті дозволили звільнити 26 населених пунктів від початку року. Це територія трьох областей — Дніпропетровської, Донецької та Запорізької.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, який опублікував відповідне відео у своєму Telegram-каналі.
Він також перерахував усі ці 26 населених пунктів:
"Десантно-штурмові війська ЗСУ, штурмові й інші залучені підрозділи. Дякую за результат, воїни! Продовжуємо наші активні дії та готуємо нові кроки. Слава Україні!" — наголосив Зеленський.
За його словами, російські втрати склали щонайменше 9 550 осіб убитими та ще більш ніж 6 600 пораненими. Відбулося й поповнення обмінного фонду для України.
"За час операції вдалося звільнити територію 745 квадратних кілометрів", — констатував український президент.
Він підбив підсумок, що ця українська наступальна операція виконана чітко — саме так, як і визначено заздалегідь.
Президент України додав, що головнокомандувач ЗСУ Михайло Драпатий, начальник Генштабу Ігор Скибюк і командувач ДШВ ЗСУ Олег Апостол доповіли про результати активних дій і подальші кроки.
Нагадаємо, сьогодні пресслужба Міністерства оборони України поінформувала, що в липні втрати російських окупантів в особовому складі сягнули 42 860 осіб. Минулого місяця кількість знищених і важко поранених російських військових стала найбільшою зі січня 2025 року.