У п'ятницю, 17 жовтня, президент Володимир Зеленський після зустрічі із американським колегою Дональдом Трампом у Білому домі зателефонував європейським лідерам.
Про це повідомляє "Суспільне" із посиланням на джерело в українській делегації.
"Володимир Зеленський проводить телефонний дзвінок з європейськими лідерами після зустрічі з Дональдом Трампом", — йдеться у повідомленні.
За словами співрозмовника видання, це груповий дзвінок, але список учасників поки не відомий.
Зазначимо, перемовини Зеленського і Трампа тривали понад дві години. Це значно більше, аніж планувалося від початку. Як відомом, разом із президентом Володимиром Зеленським до Білого дому прибули також голова Офісу президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров, міністерка енергетики Світлана Гринчук та посол України в США Ольга Стефанішина.
За даними ЗМІ, українська делегація на зустрічі з президентом США передала йому мапи, на яких позначені вразливі місця російського оборонно-промислового комплексу.
Нагадаємо, 17 жовтня президент Володимир Зеленський разом із делегацією прибув до Білого дому на зустріч із американським лідером Дональдом Трампом. Під час прес-конференції він наголосив, що головними темами переговорів з Дональдом Трампом будуть припинення вогню та гарантії безпеки для України.
Водночас президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп впевнений, що йому вдасться закінчити війну в Україні. Просто потрібно "почекати". Він наголосив, що війна в Україні буде дев'ятим конфліктом, який йому вдасться врегулювати.