1 200 день війни
Особовий склад
995 030
Танки
10 904
Артилерія
28 850
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 181
Крилаті ракети
3 308
Гелікоптери
337
БпЛА
39 493
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Звільнення з полону за 100 тис. грн: на Сумщині затримали чоловіка, який вимагав хабар у дружини військового
Фото: Національна поліція

"Звільнення з полону" за 100 тис. грн: на Сумщині затримали чоловіка, який вимагав хабар у дружини військового

15:50 - 31.01.2024

У Сумській області правоохоронці затримали шахрая, який вимагав хабар у розмірі 100 тисяч гривень у дружини військовополоненого, щоб нібито "звільнити" його з полону. Фігурантом справи виявився сержант-дезертир однієї з військових частин.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Відомо, що зловмисник запевнив дружину військовополоненого, що має змогу вплинути на рішення щодо першочергового включення її чоловіка до списків обміну задля якнайшвидшого повернення з полону. При цьому, чоловік наголошував на своєму статусі нібито військовослужбовця та особистих зв’язках зі службовими особами, які займаються пошуком та обміном військовополонених. 

Підозрюваний неодноразово під різними приводами вводив в оману довірливу жінку, яка на його вимогу протягом декількох місяців перерахувала так званому "полковнику" кошти на загальну суму 70 000 гривень.

Однак, цієї суми ділку виявилось замало, і він висунув нову вимогу потерпілій щодо сплати йому додаткових коштів у розмірі 30 000 гривень, частина з яких начебто мала бути направлена на "вирішення питання". Під час передачі грошей зловмисник і був затриманий правоохоронцями.

 

Фото: Національна поліція

Фігурантом виявився мешканець Сумщини, 37-річний сержант однієї з військових частин, який не повернувся на місце служби після лікування. Дезертиру загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна. Триває слідство.

Нагадаємо, у Києві за підозрою в хабарництві затримали посадовця Київської міської державної адміністрації (КМДА) та його спільника. За інформацією правоохоронців, вони вимагали гроші від підприємця в обмін на його участь у державній програмі підтримки бізнесу.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама