Аеропорт "Бориспіль" відновить приймання і відправлення пасажирських літаків протягом місяця з моменту відкриття повітряного простору в Україні. Також для цього необхідно отримати необхідні дозволи.
Про це заявив генеральний директор аеропорту "Бориспіль" Олексій Дубревський під час конференції Global Outlook: Enduring change, організованої Європейською бізнес-асоціацією. Його цитує "РБК-Україна".
"Зараз рівень готовності нашого летовища складає приблизно місяць для того, щоби з моменту ухвалення рішення про відкриття повітряного простору запустити рейси з аеропорту "Бориспіль", — сказав він.
Генеральний директор аеропорту додав, що авіакомпанії-власники літаків готові в короткі терміни відновити польоти в Україну.
"Вони вже знають, звідки їм взяти екіпажі, де взяти додаткові літаки, щоби забезпечити виконання рейсів", — зауважив Дубревський.
За його словами, авіакомпанії зможуть у місячний термін підготувати літаки для рейсів в Україну. Він додав, що аеропорт "Бориспіль" здатен забезпечити пасажиропотік обсягом 20 мільйонів осіб на рік.
Нагадаємо, нещодавно виконавчий директор авіакомпанії Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що ця ірландська авіакомпанія-лоукостер розробляє плани щодо відновлення польотів в Україну. Активізувати це її спонукали сподівання на те, що Дональд Трамп допоможе завершити війну з Росією.