Фото: Офіс президента

Без членства у НАТО: Байден розповів, яким бачить мир в Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що мир в Україні — це коли Росія більше ніколи не зможе окупувати країну.

В інтерв’ю TIME американський лідер розповів, що для досягнення миру в Україні членство в Північноатлантичному альянсі не є обов'язковою умовою. 

"Мир означає гарантування того, що Росія ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не окупує Україну. Ось який вигляд має мир. І це не означає (членство в, — ред.) НАТО, що вони є частиною НАТО. Це означає, що ми маємо з ними такі ж відносини, як і з іншими країнами, куди постачаємо зброю, щоб вони могли захистити себе в майбутньому", — наголосив Байден.

Водночас президент США зауважив, що Захід не повинен дозволити падіння України, оскільки це означатиме нестабільність для всіх країн вздовж кордону Росії, Балкан і Білорусі.

"Ми стоятимемо на слизькому шляху до війни, якщо ми нічого не зробимо для України", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше радник Білого дому Джон Кірбі заявляв, що Сполучені Штати Америки продовжать дотримуватися підходу стосовно надання Україні свого озброєння, а також варіантів для розширення його застосування.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 04.06.2024 19:22