Колаж: ZN.UA

Британські розвідники оцінили здатність Росії захистити військові заводи від українських дронів

Владу Татарстану серйозно стривожив удар українських дронів по заводу зі збірки ударних дронів Shahed у місті Єлабуга, який стався 2 квітня. Підприємство розташоване на відстані понад 1200 кілометрів від кордону України.

Як повідомляє Міністерство оборони Великої Британії, посилаючись на дані своєї розвідки, губернатор Татарстану Рустам Мініханов заявив, що "ніхто нас не захистить, крім нас самих".

"Атака вкотре демонструє здатність українських Збройних сил України проникати вглиб Росії, обходити російську протиповітряну оборону і локалізувати будь-які допоміжні функції війни. Коментарі глави Татарстану, які пролунали з цього приводу, скоріш за все, свідчать про страх перед такими атаками", — зазначили у британській розвідці.

Аналітики припускають, що росіяни намагаються збалансувати ризик для об'єктів, де працюють цивільні, на користь збереження своєї уваги до фронту, де тактика українських дронів і частота їхнього застосування продовжують створювати проблеми для окупаційних сил.

Міноборони Британїі

Фото: Міністерство оборони Великої Британії

Нагадаємо, вночі 5 квітня дрони атакували три російські військові аеродроми. Вибухи лунали саме на військових аеродромах Морозовськ Ростовської області, Єйськ у Краснодарському краї та Енгельс у Саратовській області.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 17.04.2024 04:22