Будівельна галузь в Україні зросла на 3,2 %

01 ЛИСТОПАДА 2021 17:47

Виробництво будівельної продукції за підсумками січня-вересня 2021 року зросло на 3,2%. Серед рушіїв зростання галузі - реалізація програми з відновлення доріг та активізація житлового будівництва. 

Повідомляє TrueUA, з посиланням на Міністерство економіки України.

“Одним з факторів позитивної динаміки, яку ми спостерігаємо в галузі будівництва, є нарощування темпів реалізації проектів «Великого будівництва», які спрямовані на покращення транспортної інфраструктури. Цьогоріч фінансування державного дорожнього фонду збільшилось майже вдвічі порівняно з минулим роком, що дозволило виконати значно більший обсяг робіт з будівництва та відновлення автошляхів”, - прокоментував перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.

Окрім того, зростанню виробництва будівельної продукції також сприяв запуск державної програми з іпотечного кредитування. Українці почали більше інвестувати у будівництво власного житла, що стимулювало активізацію на ринку будівництва нерухомості. За даними Держстату, з початку року обсяг житлового будівництва збільшився на  18,4%.

Загалом, найвище зростання індексу будівельної продукції з початку року спостерігалося у Тернопільській (на 54%), Черкаській (на 33%), Одеській (на 24%), Рівненській (на 23%) та Хмельницькій (на 14%) областях.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: Перспективи криптоактивів в Україні

Економіка, 01.11.2021 17:47