Чи дійсно Індія купує менше нафти в РФ: відповідь Кремля
Дмитро Пєсков. Джерело: росЗМІ

Чи дійсно Індія купує менше нафти в РФ: відповідь Кремля

Російська сторона наразі не володіє інформацією про те, що Індія планує припинити закупівлю нафти у РФ. Москва продовжує розцінювати Нью-Делі як стратегічного партнера та має намір поглиблювати двосторонню співпрацю.

Таку заяву зробив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков, повідомляють росЗМІ.

Реакція на заяви Дональда Трампа

Приводом для коментаря стали слова президента США Дональда Трампа щодо можливої домовленості з Індією про зниження торгівельних тарифів в обмін на відмову від російських енергоресурсів. Речник Кремля зазначив, що:

  • офіційних заяв від індійської влади щодо припинення нафтових контрактів наразі не надходило;
  • Москва "дуже уважно" спостерігає за ситуацією та аналізує публічні висловлювання американського лідера;
  • російське керівництво продовжує робити ставку на розвиток відносин із Делі, попри зовнішній тиск.

Нагадаємо, 2 лютого президент США Дональд Трамп провів переговори з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Головними результатами розмови стали відмова Делі від російської нафти, спільні кроки для завершення війни в Україні та підписання історичної торгівельної угоди.

Своєю чергою, американський сенатор Ліндсі Грем заявив, що зміна поведінки великих покупців російських енергоресурсів, зокрема Індії, є ключовим фактором для припинення агресії Російської Федерації. На його думку, економічний тиск з боку колишніх клієнтів змусить Кремль шукати дипломатичний шлях завершення війни.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама