1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Дрони атакували завод у Брянській області РФ (фото)
Фото: Telegram-канал Astra

Дрони атакували завод у Брянській області РФ (фото)

У ніч на суботу, 19 жовтня, безпілотники здійснили атаку на російський завод "Кремній Ел" у Брянській області. Це вже четверта атака дронів на підприємство.

Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA. Там зазначили, що внаслідок детонації вибухового пристрою збитого безпілотника у горищній частині нежитлової будівлі сталося загоряння.

Атаку на завод місцева влада не підтверджувала, але про інцидент повідомляють місцеві жителі. Російська влада повідомила лише, що "при відбитті атаки один з безпілотників врізався в нежитлову будівлю". Також повідомляється, що постраждалих нібито немає.

Російські з посиланням на міноборони РФ пишуть, що засоби протиповітряної оборони протягом ночі нібито знищили та перехопили 16 українських дронів над територією Брянської, Ростовської та Бєлгородської областей. За даними росЗМІ, нібито тільки зранку суботи над Брянською областю окупанти збили чотири БпЛА.

"Постраждалих у Брянській області, над якою вночі збили 13 БПЛА, у т.ч. три реактивні, немає, працюють оперативні служби", — йдеться у повідомленні місцевої влади.

Що відомо про завод "Кремній Ел"

Підприємство "Кремній Ел" — одне з найбільших виробників мікроелектроніки у Росії. Зокрема, на підприємстві створюють компоненти для військової техніки. Завод розташований більше, ніж за 100 кілометрів від кордону. Підприємство бере участь у розробці нових радіолокаційних станцій, які, зокрема, призначені для ППО, літаків та кораблів.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня у Брянській області та Краснодарському країни Росії було не спокійно. Місцеві скаржилися на вибухи та атаку безпілотників. Зокрема, губернатор Брянської області Олександр Богомаз заявив, що регіон атакували дрони. За його словами, сили протиповітряної оборони начебто знищили 12 безпілотних літальних апарати над областю.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама