Енергетичний Рамштайн: яку допомогу отримає Україна від партнерів
Фото: Денис Шмигаль / Telegram

Енергетичний "Рамштайн": яку допомогу отримає Україна від партнерів

У польському Гданську відбувся енергетичний "Рамштайн". Україна отримала суттєву допомогу від партнерів.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль. За його словами, партнери виділили щонайменше 375 мільйонів євро на відновлення енергетичної інфраструктури та анонсували нові внески до Фонду підтримки енергетики.

Загалом, за результатами зустрічі, Києву виділили:

  • Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів США;
  • Швеція — 137 мільйонів євро;
  • Норвегія — 77 мільйонів євро;
  • Естонія — 2,125 мільйона євро;
  • Ісландія — 550 тисяч євро;
  • Литва — чотири мільйони євро.

"Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе", — додав Шмигаль.

Нагадаємо, у Міністерстві енергетики розповідали, що з початку року до України надійшло 3 209 одиниць енергетичного обладнання. Це генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки, котли й інше.

Раніше повідомлялось, що за ініціативи Міністерства енергетики уряд запускає конкурс на будівництво понад 1,3 ГВт нових генеруючих потужностей у найбільш енергодефіцитних регіонах країни.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама