Фіцо підтвердив готовність Словаччини сприяти вступу України до ЄС
Роберт Фіцо та Володимир Зеленський. Джерело: Telegram-канал президента України

Фіцо підтвердив готовність Словаччини сприяти вступу України до ЄС

У понеділок, 4 травня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головою словацького уряду Робертом Фіцо для обговорення формату майбутньої міжурядової комісії. Ключовою темою розмови у Єревані стала готовність Братислави сприяти Україні в отриманні повноправного членства у Європейському Союзі.

Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі глави держави.

Новий етап міждержавних відносин

Під час зустрічі було наголошено, що Україна максимально відкрита до конструктивної співпраці зі Словаччиною. Пріоритетом на найближчу перспективу визначено розвиток міцних партнерських зв’язків у різних галузях.

"Ми обговорили співпрацю в різних сферах та проведення засідання урядів у форматі міжурядової комісії найближчим часом", — зазначено в офіційному повідомленні за підсумками переговорів.

Графік візитів та європейська інтеграція

Окрему увагу політики приділили питанню обміну офіційними візитами до Києва та Братислави. Наразі профільні команди розпочинають роботу над узгодженням конкретних дат та графіків зустрічей.

Також під час діалогу було порушено тему членства України у Європейському Союзі. Глава держави подякував словацькій стороні за чітку позицію:

  • Словаччина підтримує вступ України до ЄС;
  • Братислава готова надавати необхідну допомогу на шляху інтеграції;
  • сторони продовжуватимуть координацію дій на міжнародній арені.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що жодна мирна угода між Україною та Росією неможлива без згоди Києва

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама