Слідчі відділу спеціальної поліції Харківської області та працівники Служби безпеки України виявили та вилучили два справних російських танки моделі Т-72 та Т-72 Б3-М. Це відбулося під час виконання службових завдань на Бахмутському напрямку.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Харківської області.
Там зазначили, що бойову техніку задокументували в межах відповідного кримінального провадження й заарештовано як речові докази.
"Її вартість складає 23 мільйони гривень", — наголосили в харківській поліції.
Надалі правоохоронці за сприяння Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону передали трофейну бронетехніку на потреби однієї з бойових бригад Збройних сил України.
"Поліція Харківщини й надалі продовжує працювати на перемогу та робити все можливе для її наближення", — підсумували у відділ комунікації поліції Харківської області.
Варто зазначити, що такі випадки час від часу трапляються в регіонах, де тривають бойові дії. Згодом, після виявлення таких трофеїв, танки й іншу зброю успішно використовують на фронті українські військові.
Нагадаємо, на початку вересня прес-служба ГУР України повідомляла, що найбільший у Росії виробник танків і бронетехніки "Уралвагонзавод" використовує сотні одиниць іноземного обладнання. Попри санкції, підприємство продовжує розширювати свої потужності. Йдеться про понад 260 одиниць іноземного високотехнологічного обладнання.