Андрій Смирнов. Джерело: Facebook

Колишньому заступнику Єрмака повідомили про підозру: деталі, — ЗМІ

Колишньому заступнику керівника Офісу президента Андрію Смирнову повідомили про підозру в незаконному збагаченні. З попередньої посади Володимир Зеленський звільнив його наприкінці березня.

Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. За інформацією журналістів, жодних інших деталей джерела видання не надали.

Так само немає поки що реакції на цю інформацію та подробиць від правоохоронців і самого Смирнова.

У жовтні минулого року Національне антикорупційне бюро України розслідувало справу проти заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова. Щоправда, її деталі не розголошували, оскільки не було письмового дозволу слідчого або прокурора.

Згодом стало відомо, що це стосується набуття транспортних засобів та нерухомості по занижених цінах на ім’я рідного брата Андрія Смирнова. Слідчі отримали доступ до банківських сейфових скриньок, інформації про об’єкти нерухомості та рух коштів на банківських рахунках за останні 10 років, що були оформлені як на самого Андрія Смирнова, так і на його родичів.

Зокрема, його брат Ігор придбав майно, у тому числі квартиру та земельну ділянку в Карпатах за ціною, значно нижчою за ринковою загальною сумою чверть мільйона доларів. Брати не змогли дати однозначну відповідь, звідки взяли гроші на покупки та чому ціни занижені.

Крім того, правоохоронні органи вивчали інформацію щодо поїздок Андрія Смирнова до Москви, які відбувалися у період з 2014 року до 2019 рік вже після здійснення окупації Криму та частини Донбасу Російською Федерацією.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський 29 березня звільнив двох заступників голови Офісу президента Андрія Єрмака. Йшлося якраз про Андрія Смирнова. Крім нього, ще звільнили Олексія Дніпрова.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 22.05.2024 14:05