1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Кулеба анонсував потужні рішення до роковин вторгнення РФ
Фото: Facebook Дмитра Кулеби

Кулеба анонсував потужні рішення до роковин вторгнення РФ

До річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну на державу-агресора очікує новий раунд санкцій.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, 24 лютого будуть потужні рішення про санкції проти країни-агресора та озброєння для України.

"Насправді вже 9-й рік триває війна, яку розв'язала Росії проти України. Ви побачите, що весь світ насправді з нами, в тій чи іншій формі. Росія у глобальному масштабі, а також ті, хто голосує разом з нею, перебувають у глобальній ізоляції", — сказав Кулеба.

Кулеба зауважив, що наразі українська влада працює над тим, щоб "в ці дні дипломатично земля під ногами росіян палала".

Нагадаємо, у п’ятницю, 24 лютого, минає рік повномасштабного вторгнення Росії на територію України. За цей час Кремль не зміг досягти своїх цілей, однак ЗСУ невпинно перемагають на полі бою. Головні 10 перемог України за цей рік опублікувала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Зауважимо, за даними голови української розвідки Кирила Буданова, Росія планує ракетний удар до річниці вторгнення в Україну. Однак він буде невеликим — такі росіяни здійснювали вже десятки разів. Буданов пояснив, що для росіян 23 та 24 лютого — дві сакральні дати. Водночас він запевняє, що обстріли, які готує РФ, Україна переживала уже понад 20 разів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама