Підтримати проект
Майже 250 тис. українців скористалися безвізом, з них – 92 тис. обрали авіаційний транспорт
18 ВЕРЕСНЯ 2017 13:23

В рамках дії безвізових поїздок громадян України в країни Європи оформлено майже 250 тисяч наших співвітчизників, які скористалися спрощеною системою перетину. Про це йдеться у відповіді ДПСУ на запит TrueUA.

«Загалом від початку дії безвізових поїздок в країни Європи оформлено більше 6,2 мільйонів наших співвітчизників, з них понад 1,5 млн. громадян України перетинали кордон з біометричними паспортами. Серед них майже 250 тисяч – скористалися спрощеною системою, а саме безвізовим режимом», – йдеться у відповіді на запит TrueUA.  

При цьому зазначається, що майже 92 тисячі наших громадян використовували для подорожей авіаційний транспорт, а решта прямували через автомобільні чи залізничні пункти пропуску.

Також повідомляється, що в рамках безвізового режиму з країнами ЄС найбільше громадян нашої країни прямували через кордон з Польщею та Угорщиною – майже 107,5 тисяч осіб. А найменше через кордон із Словаччиною  – даний напрямок обрали 15,5 тисяч українців.

Крім того зазначається, «Всього з початку безвізу зафіксовано 61 відмову громадянам у перетині кордону. Серед яких, найбільша кількість зафіксовано, на кордоні з Польщею – 29. Переважна більшість з яких через не підтвердження мети поїздки та порушення європейського міграційного законодавства під час попередніх поїздок».

Сьогодні, у коментарях кореспонденту TrueUA, начальник прес-служби ДПСУ, Андрій Демченко повідомив, що «протягом минулої доби співробітники Держприкордонслужби в безвізовому порядку оформили 1 729 громадян України».

Також він додав, що протягом доби жодного факту відмови у перетині громадянам України в рамках безвізового режиму не зафіксовано.

Суспільство, 18.09.2017 13:23