1 147 день війни
Особовий склад
935 160
Танки
10 629
Артилерія
26 290
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 132
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 691
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Михайло Кохан завоював бронзу у метанні молота на Олімпіаді-2024
Фото: facebook.com/UkrainianAthletics

Михайло Кохан завоював "бронзу" у метанні молота на Олімпіаді-2024

Український метальник молота Михайло Кохан став бронзовим призером на Олімпійських іграх 2024.

Про це повідомляє "Суспільне спорт".

У фіналі Кохан змагався проти всіх призерів попередньої Олімпіади у Токіо — поляків Войцеха Новіцькі та Павєла Файдека, норвежця Ельвінда Генріксена. Також серед конкурентів були чинний чемпіон світу Ітан Кацберг з Канади та бронзовий призер того турніру, угорець Бенце Галаш.

У перших двох спробах Кохан метнув молот на 78,54 та 79,39 метра відповідно. Третя видалась невдалою, адже спортсмен влучив у сітку. Останній, шостий кидок Михайло зробив на 79,24 метра. Відтак, українець здобув третє місце та став бронзовим призером Олімпіади-2024. 

Варто зауважити, що Кохан став другим українським метальником молота в історії, що виграв медаль Олімпіади, а також приніс третю медаль України на Олімпіаді-2024 у легкій атлетиці.

Нагадаємо, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола перше місце у фіналі Олімпіади-2024 у Парижі зі стрибків у висоту та стала новою олімпійською чемпіонкою.

Крім того, українська легкоатлетка Ірина Геращенко отримала "бронзу" у стрибках у висоту на Олімпіаді-2024. Українка розділила третє місце з австралійською спортсменкою Елеонор Паттерсон.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама