Міністерство оборони України призначило Арсена Жумаділова на посаду директора Агенції оборонних закупівель (АОЗ). Водночас він залишив посаду генерального директора Державного оператора тилу (ДОТ).
Про зміни в керівництві ДОТ повідомили у соціальних мережах агенції.
"Від сьогодні Арсен Жумаділов залишає посаду генерального директора DOT. До обрання нового керівника, тимчасовим виконувачем обов’язків буде виконавчий директор Андрій Созанський. Таке рішення підтримала наглядова рада", — зазначили в ДОТ.
Своєю чергою, в Агенції оборонних закупівель повідомили, що сьогодні, 6 березня, Міністерство оборони України призначило Жумаділова на посаду її директора.
"Система оборонних закупівель потребує чітких правил, швидких рішень і ефективного постачання. Пріоритет — не просто укладання контрактів, а своєчасне забезпечення ЗСУ необхідним озброєнням у потрібних обсягах", — йдеться у дописі.
В Агенції додали, що перед АОЗ стоїть завдання зробити систему оборонних закупівель ефективною, прогнозованою та стійкою.
У січні цього року навколо цих структур виникнув скандал із залучення Мін’юсту та Міноборони. Зокрема, набуло розголосу звільнення міністром оборони Рустемом Умєровим колишньої очільниці АОЗ Марини Безрукової.
Зокрема, 31 січня за результатами розгляду скарги Міністерства оборони України, Міністерство юстиції України вирішило виправити технічну помилку в Єдиному державному реєстрі, внаслідок чого:
На той момент відбулися аж чотири офіційні зміни керівника державного підприємства за тиждень. Жумаділов пояснював, що міністр оборони Рустем Умєров усунув Безрукову на період службового розслідування та тимчасово призначив його керувати Агенцією оборонних закупівель.
Нагадаємо, що міністр оборони України Рустем Умєров інформував, що його відомство не продовжить контракт з очільницею Агенції оборонних закупівель Мариною Безруковою. Крім того, він подав подання про звільнення щодо одного зі своїх заступників через провали в роботі.