1 148 день війни
Особовий склад
936 210
Танки
10 638
Артилерія
26 377
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 132
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 837
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Нафарбований та в перуці: українець намагався виїхати за кордон в образі жінки
Фото: ДПСУ

Нафарбований та в перуці: українець намагався виїхати за кордон в образі жінки

14:32 - 28.01.2023

У п’ятницю, 27 січня, троє українців намагалися незаконно перетнути кордон з Угорщиною. Один із чоловіків вдавав із себе жінку.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонної служби України.

Прикордонники зупинили трьох чоловіків, які намагалися вийти за кордон поза пунктами пропуску. Усі затримані — військовозобов’язані чоловіки. Виїхати з країни українці хотіли, щоб уникнути мобілізації.

Один із правопорушників був переодягнений у жіночий одяг та мав на голові перуку. Він до останнього намагався вдавати із себе жінку, але зрештою зізнався в обмані.

"На затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України", склали протоколи, справи скерували до суду", — розповіли в ДПСУ.

За даними правоохоронців, на чоловіків чекає зустріч із працівниками територіального центру комплектування.

Нагадаємо, днями з'явилася інформація, що декілька нардепів теж виїжджали за кордон під час війни.

До слова, у п'ятницю, 27 січня, уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин. Тепер посадовці можуть перетинати державний кордон лише на підставі службового відрядження.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама