1 205 день війни
Особовий склад
1 000 340
Танки
10 933
Артилерія
29 063
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 184
Крилаті ракети
3 337
Гелікоптери
337
БпЛА
40 435
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Побиття військового: у Хмельницькому провели перереєстрацію собору УПЦ до підпорядкування ПЦУ

Побиття військового: у Хмельницькому провели перереєстрацію собору УПЦ до підпорядкування ПЦУ

У Хмельницькому після побиття військового провели процедуру перереєстрації Свято-Покровського Кафедрального собору УПЦ до підпорядкування ПЦУ. 

Про це повідомляє Armyinform.

Зазначається, що під час зібрання біля собору, містяни більшістю голосів проголосували за перехід Свято-Покровського кафедрального собору УПЦ МП до ПЦУ. 

Зареєструвалось понад 1200 осіб. Загалом біля собору зібрались близько 2000 містян.

Також, як повідомило "Суспільне", ключі від храму передали ревізійній комісії, яку обрали містяни під час зібрання. До собору зайшла ревізійна комісія, журналісти й попередній секретар храму Олександр Рибчинський. Вони описують майно. Далі церкву закриють. Богослужіння у ній до Великодня за східним обрядом не проводитимуть.

Нагадаємо, 2 квітня священники Московської церкви побили українського військовослужбовця у Хмельницькому.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама