Пошкоджені житлові будинки: фото наслідків нічної атаки РФ по Київщині
Фото: ілюстративне. Джерело: ДСНС

Пошкоджені житлові будинки: фото наслідків нічної атаки РФ по Київщині

Внаслідок нічних ударів окупантів по Київській області 16 лютого пошкоджено приватні будинки, а також виникла пожежа. В області ліквідовували наслідки ворожої атаки.

Про це повідомив виконувач обов'язків голови Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

За словами посадовця, уночі війська РФ здійснили атаку на Київську область за допомогою ударних БпЛА. Повітряна тривога в регіоні тривала понад п'ять годин.

Сили ППО відпрацювали по цілях росіян, збивши безпілотники. Постраждалих, за інформацією Калашника, серед цивільного населення немає. Також не зафіксовано влучань ворога у критичну інфраструктуру.

Проте внаслідок атаки у Бориспільському районі відбулось загоряння складського приміщення виробництва, а також зафіксовано руйнування його покрівлі. Рятувальникам вдалося оперативно ліквідувати полум'я. Також пошкоджено один приватний будинок.

У Броварському районі ворожі дрони пошкодили шість приватних будинків. У будівлях вибито вікна, зруйновано частину покрівлі та посічено фасади.

Наразі оперативні служби продовжують фіксувати наслідки ворожої атаки. В ОВА зазначили, що всі люди, чиє житло було пошкоджене, нададуть необхідну допомогу.

Нагадаємо, у ніч на 16 лютого російська армія атакувала Миколаїв ударними безпілотниками типу "Шахед". Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлю та поранено одну людину. 

Раніше повідомлялось, що 14 січня на Київщині місцеві мешканці посеред однієї з водойм виявили уламки ворожого безпілотника. Знахідка лежала прямісінько на льоду.

Ще 14 лютого Служба безпеки України показала уламки російського дрона, який атакував Чорнобильську атомну електростанцію. За даними слідства, окупанти запустили дроно-камікадзе під назвою "Герань-2" типу "Шахед".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама