Юрій Бардаш. Джерело: росЗМІ

Продюсеру Бардашу повідомлено про підозру: він закликає до захоплення Києва та Харкова

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру продюсеру Юрію Бардашу, який втік до Росії та закликає до захоплення Києва та Харкова. На нього зібрано доказову базу, він виправдовує війну Росії проти України.

Про це повідомила прес-служба СБУ. Там наголосили, що продюсер і музикант Юрій Бардаш проводить широку інформаційну кампанію на підтримку окупантів.

"Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Telegram-каналу із загальною аудиторією майже 50 тисяч користувачів. Серед іншого — фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова", — йдеться в повідомленні.

Також Бардаш регулярно повторює тези російської пропаганди в ефірах рупорів кремля на відеохостингу YouTube. Ініційовані Службою безпеки України експертизи підтвердили факти його інформаційно-підривної діяльності на користь агресора.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки України заочно повідомили Бардашу про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій;
  • розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території на порушення порядку, встановленого Конституцією України;
  • пропаганда війни;
  • виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Росії проти України, глорифікація її учасників.

"Оскільки фігурант переховується від правосуддя на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави", — підсумували у Службі безпеки України.

Підозра Бардашу

Джерело: СБУ

Юрій Бардаш — продюсер, хореограф і співак родом з Алчевська на Луганщині. Відомий роботою над проєктами Quest Pistols, "Нервы", "Грибы", Луна, Wellboy, "Корупція" та своїм сольним проєктом YOURA. Згодом він чітко визначив свою проросійську позицію та втік з України.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року стало відомо, що продюсер Юрій Бардаш, який на початку повномасштабного російського вторгнення втік до Російської Федерації, отримав громадянство країни-агресора.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 22.05.2024 13:42