1 133 день війни
Особовий склад
916 770
Танки
10 505
Артилерія
25 552
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 462
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
Прикордонники виявили в Тисі чергового потопельника (відео)
Фото ілюстративне. Джерело: dpsu.gov.ua

Прикордонники виявили в Тисі чергового потопельника (відео)

Ухилянти продовжують використовувати річку Тиса для втечі з України та переправлення за межі державного кордону. Однак дуже часто такі спроби закінчуються трагічно. Зокрема, в неділю, 30 березня прикордонники виявили ще одного потопельника.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України — Західний кордон.

"Сьогодні вранці під час моніторингу українсько-румунської ділянки кордону прикордонний наряд відділення "Солотвино" Мукачівського прикордонного загону побачив у річці Тиса тіло людини", — йдеться в повідомленні.

У Держприкордонслужбі додали, що потопельник перебував у воді на відстані 30 метрів від українського берега.

Прикордонники викликали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національної поліції.

"Особу потопельника буде встановлено згодом", — підсумували в Державній прикордонній службі України.

Декілька днів тому стало відомо, що прикордонники врятували чоловіка призовного віку, який вночі намагався переплисти Тису, проте ледь не втопився. Ухилянт за 15 тисяч доларів "придбав" човен, проте він порвався.

Нагадаємо, подібний випадок стався і в лютому, чоловік теж ледь не втопився. Тоді ухилянт потребував допомоги, адже під час подолання паркану з колючого дроту порізав руки.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама