Фото: Офіс президента

Путін своїм ультиматумом помножив на нуль попередні заяви про бажання миру, — Зеленський

Російський диктатор Володимир Путін своїм ультиматумом щодо переговорів з Україною помножив на нуль попередні заяви про бажання миру.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час прес-конференції за підсумками другого дня Глобального саміту миру.

"Людина (Путін, — ред.) пропонує Україні вийти ще з якихось наших територій, які під нашим контролем, які наші, абсолютно законні. Людина, яка хоче закінчити війну, може говорити будь-що, навіть про заморожений конфлікт, який не влаштовує нас, бо ми їм не віримо, але тут людина абсолютно провокувала весь світ і, чесно кажучи, лякала, говорячи, що не збирається закінчувати війну, а хоче далі захоплювати території", — наголосив Зеленський.

За словами очільника держави, поставивши Україні ультиматум, Путін зробив помилку. Проте ця помилка є корисною для нашої держави.

"Це велика помилка, яка для нас корисна… Тут, за лаштунками, майже всі говорили, що одним цим меседжем Путін передав всьому світу, що все, що він до цього говорив про бажання закінчити війну, помножено на нуль. Про це казали всі країни, навіть ті, які мають інший погляд або мали. І це також великий успіх. Іноді помилки ворога — це також успіх", — зауважив Зеленський.

Нагадаємо, російський президент Володимир Путін заявив, що його військові нібито не збиралися штурмувати Київ у березні 2022 року. Окупанти просто хотіли "примусити Україну до миру". 

Також Володимир Путін знову повторив, що нібито "готовий до мирних переговорів". Але для цього Україна має вивести свої війська з усіх регіонів, які Москва вважає своєю територією. Йдеться про Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області.

Своєю чергою у Міністерстві закордонних справ України відреагували на висловлювання російського диктатора Володимира Путіна, якими він відзначився у п'ятницю, 14 червня. Метою глави Кремля є ввести в оману міжнародну спільноту, підірвати дипломатичні зусилля спрямовані на досягнення справедливого миру та розколоти єдність світової більшості довкола цілей і принципів Статуту ООН.

Згодом очільник оборонного міністерва США Ллойд Остін заявив, що російський диктатор Володимир Путін не має права диктувати Україні, як їй діяти для відновлення миру. Росія незаконно окупувала територію суверенної держави.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 16.06.2024 19:19