Щоб урізноманітнити щоденне меню варто приготувати пиріг з куркою, кабачком та грибами. Прості інгредієнти, вдалий рецепт, година вільного часу — і на вашому столі ароматна і ситна страва для перекусу.
Відома українська кондитерка, переможниця другого сезону "Майстер Шеф" Ліза Глінська поділилася рецептом соленого пирога, який готується дуже швидко та просто.
Пиріг з куркою, кабачком та грибами
Інгредієнти для приготування:
- кабачок — 1 штука;
- цибуля — 1 штука;
- печериці — 200 г;
- куряче філе — 400 г;
- яйця — 4 штуки;
- сметана (жирність 10%) — 200 г;
- сіль та перець — до смаку;
- борошно — 120 г;
- розпушувач — 8 г;
- рослинна олія (для смаження);
- вершкове масло.
Процес приготування:
- Нарізати овочі.
- Обсмажити цибулю та гриби на розігрітій олії.
- Додати курку, нарізану невеликими шматочками та кабачок. Посолити, поперчити та смажити ще п'ять хвилин.
- Приготування тіста: з'єднати яйця зі сметаною та перемішати. Додати сіль, борошно та розпушувач. Вимішати тісто до максимальної однорідності.
- Додати начинку до тіста та перемішати.
- На дно форми застелити пергамент та змастити вершковим маслом. Вилити тісто та розрівняти його.
- Випікати у розігрітій до 180 градусів духовці протягом 30-35 хвилин.
- Після випікання зняти форму та нарізати його.
Нагадаємо, раніше відомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко поділився рецептом піци з куркою та грушею на подушці з ніжного вершкового соусу.