Давид Арахамія. Джерело: Верховна Рада України

Рада скасувала заборону на прибуток для постачальників ЗСУ: Арахамія пояснив, у чому важливість закону

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №10454 про включення прибутку підприємств, які працюють на забезпечення потреб безпеки та оборони, у ціну поставлених товарів і послуг.

Про важливість цього документу розповів голова фракції "Слуга народу" в українському парламенті Давид Арахамія, опублікувавши відповідний допис у своїх соціальних мережах.

"Проголосували в другому читанні законопроект №10454, який має вирішити колізію з прибутком оборонних підприємств", — зазначив він.

Він пояснив, що раніше існувала така проблема, коли контролювальні органи й оборонка по-різному трактували норми щодо прибутків. Це призводило до конфліктів і непорозумінь.

"Ми дали слово, що розв'яжемо цю проблему окремим голосуванням. Після вступу в дію законопроекту, рівень прибутку під час закупівель для потреб оборони унормується", — додав голова фракції "Слуга народу".

За його словами, це стосуватиметься усіх державних контрактів, укладених без відкритого тендеру.

"Сподіваюся, на цьому ми поставили крапку в цьому питанні. Нехай заводам більше нічого не заважає працювати над забезпеченням фронту", — підсумував Давид Арахамія.

Нагадаємо, декілька тижнів тому Арахамія заявляв, що Україні все ще вистачить усіх необхідних ресурсів на два місяці. Однак США можуть погодити фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню у найближчі два місяці, тоді ситуація покращиться.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 22.02.2024 18:33