1 192 день війни
Особовий склад
986 080
Танки
10 865
Артилерія
28 421
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 172
Крилаті ракети
3 256
Гелікоптери
336
БпЛА
38 070
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Швеція дала дозвіл Україні на використання своєї зброї для ударів по Росії
Фото: Pixabay

Швеція дала дозвіл Україні на використання своєї зброї для ударів по Росії

Швеція дозволила Україні використовувати свою зброю для ударів по військових об’єктах на території Росії. 

Про це заявив міністр оборони Швеції Пол Йонсон, передає видання Hallandsposten.

Так, за словами міністра оборони Швеції, Україна піддається неспровокованій і незаконній агресивній війні з боку Росії.

"Згідно з міжнародним правом, Україна має право захищатися військовими діями, спрямованими на територію противника, якщо вони відповідають законам війни. Швеція підтримує міжнародне право та право України на захист", -- сказав Йонсон.

Також очільник оборонного відомства Швеції додав, що кордони України повинні визначатись міжнародним правом, а не "самообмеженнями союзників України, які коштують життя українцям".

Він також зауважив, що шведський уряд має відстоювати таку позицію перед іншими західними країнами не лише "за зачиненими дверима", але й публічно.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг закликав союзників НАТО скасувати заборону на використання західної зброї для ураження військових об'єктів у Російській Федерації.

Водночас в уряді Італії відреагували на ініціативу генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга скасувати заборону на використання західної зброї для завдання ударів по військових об’єктах в Росії.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама