У вівторок, 14 липня, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп виступає з заявою у Білому домі після зустрічі з генсеком НАТО Марком Рютте. Він наголосив, що Вашингтон запровадить вторинні санкції проти Російської Федерації.
Про це республіканець заявив на брифінгу з журналістами.
Раніше ЗМІ Анонсували, що Трамп може зробити "важливу заяву" щодо Росії 14 липня. Попередньо, США готуються надіслати більше озброєння Україні, оскільки американський лідер розчарований тим, що "йому не вдається покласти край війні".
В одній зі своїх перших заяв Трамп зазначив, що готовий запровадити вторинні санкції проти РФ та її союзників, якщо не вдасться укласти угоду щодо перемир'я в Україні.
"США запровадять вторинні санкції щодо РФ та її торгових партнерів, якщо протягом 50 днів не буде угоди щодо України", — заявив він.
Трансляція виступу Дональда Трампа:
Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що відправить Україні Patriot, адже вони потрібні Києву, аби захиститися від російських атак.
Також раніше Дональд Трамп заявляв, що він розчарований у країні-агресорці Росії. Відтак, американський лідер пообіцяв надати зброю Україні для боротьби із російськими загарбниками.