1 200 день війни
Особовий склад
995 030
Танки
10 904
Артилерія
28 850
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 181
Крилаті ракети
3 308
Гелікоптери
337
БпЛА
39 493
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Телеканал Прямий зазнав російської хакерської атаки: в ефір пішла пропаганда
Фото ілюстративне зі соцмереж

Телеканал "Прямий" зазнав російської хакерської атаки: в ефір пішла пропаганда

Український телеканал "Прямий" зазнав хакерської атаки. Внаслідок цього в рухомій інформаційній стрічці транслювалася російська пропаганда.

Про це повідомив сайт телеканалу "Прямий".

"Сьогодні о 18:33 телеканал "Прямий" зазнав російської хакерської атаки. В онлайн-трансляції "Прямого" на YouTube "зламали" рухому інформаційну стрічку, внаслідок чого замість новин там стала транслюватись російська пропаганда", — зазначили українські телевізійники.

Скріншоти з ефіру телеканалу "Прямий"

Працівники телеканалу повідомили, що наразі рухому стрічку відключено, фахівці телеканалу працюють над відновленням її нормальної роботи.

До речі, це вже не перший такий випадок втручання ворожих хакерів у роботу українських медіа. Зокрема, одразу ціла низка вітчизняних сайтів, соціальних мереж і відеоресурсів скаржилися на подібні атаки 18 лютого.

Тоді у Держспецзв’язку підтвердили, що ресурси відомих українських медіа атакували російські хакери.

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що на інформаційні ресурси Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими була здійснена DDoS-атака (напад на комп'ютерну систему з наміром зробити комп'ютерні ресурси недоступними користувачам, для яких комп'ютерна система була призначена).

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама