1 061 день війни
Особовий склад
818 740
Танки
9 811
Артилерія
22 055
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 046
Крилаті ракети
3 051
Гелікоптери
331
БПЛА
22 615
Курс НБУ
Міжбанк
$
42,27
42,2
43,13
43,28
У розвідці пояснили, навіщо перевиховують полонених окупантів
Фото: Андрій Юсов. Джерело – "АрміяInform"

У розвідці пояснили, навіщо перевиховують полонених окупантів

Військовополонені російські окупанти повинні розуміти справжні причини геноцидної війни з Україною. Саме тому наша держава займається їхнім перевихованням.

Таку заяву в ефірі телемарафону зробив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За словами військового, викладання росіянам історії України — це "роззомбування людей, які вражені рашистською пропагандою".

"У цьому напрямі ведеться робота. Для того, щоб у військовополонених було об'єктивне сприйняття справжніх причин цієї геноцидної війни, хто справді винен у цій війні, які страшні воєнні злочини вони наробили проти нашого народу. Звичайно, вони мають знати інформацію про це", — сказав Юсов.

Представник розвідки наголосив, що таку інформацію доводять до окупантів у добровільному режимі. І велика їх кількість з цікавістю відкриває для себе справжні речі, які зрозумілі для українця чи іншого європейця з дитинства.

Раніше Андрій Юсов повідомляв, що після обміну військовополоненими російські солдати знову повертаються на фронт. Деяким з ним "щастить" вдруге потрапити у полон до ЗСУ.

Нагадаємо, українська розвідка втілила у життя спецоперацію, завдяки якій здався у полон російський екіпаж з гелікоптером Мі-8. Підготовка до неї тривала шість місяців. Офіцер ЗСУ Артем Шевченко розповів, що командир екіпажу Мі-8, молодий офіцер, від самого початку розумів злочинність розвʼязаної війни його державою. Росіянин повірив українським розвідникам та успішно "перелетів на бік добра, світла і справедливості".

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама